Налагодження співпраці з ТОВ «ОТП Факторинг Україна»

29 Квітня, 2016

28 квітня 2016 р. Київський університет права НАН України отримав нового партнера у сфері практичної підготовки студентів до дорослого професійного життя справжнього юриста. Делегацією КУП НАН підписано Договір про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та Товариством з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна».
     Одним із пріоритетних напрямків освітньої та наукової діяльності Київського університету права НАН України є надання якісної практичної підготовки та забезпечення можливостей для подальшого працевлаштування студентів.

Європейський рівень освіти Київського університету права НАН України, гостра необхідність на сучасному ринку праці висококваліфікованих спеціалістів в галузі права виступає одним з головних факторів, внаслідок чого наш університет створює всі належні умови не лише для теоретичної, а й для практичної підготовки юристів-спеціалістів. Керівництво університету зацікавлено в тому, щоб по завершенню навчання наші студенти на професійному рівні володіли необхідним аспектом професіональних навичок та вмінь які необхідні сучасному юристу в повсякденній практиці. Останнє й визначило склад делегації Університету, до якої увійшли: ректор університету професор, Заслужений юрист України Юрій Бошицький, к.і.н., доц. Роман Панасюк, студенти третього та четвертого курсів факультету правознавства та міжнародних відносин Лизогуб Аліна, Максименко Ірина, Ейсмунт Анастасія, Коваленко Володимир, Настечко Валерія, Ревчук Назар, Авраменко Владислав, Волошина Катерина, Савіна, Телюкова Єлізавета.
     В рамках візиту відбулась робоча зустріч з Генеральним директором компанії «ОТП Факторинг Україна» – Габортом Горватом, фінансовим директором – Великою Оленою, директором по збору проблемної заборгованості – Коршуном Андрієм.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання та подальші практичні кроки щодо партнерства між КУП НАНУ та «ОТП Факторинг Україна». Крім того делегація КУН НАНУ мала нагоду ознайомитись з основними аспектами та методами діяльності сучасної фірми по збору проблемної заборгованості. Студенти мали змогу дізнатись за допомогою яких юридичних механізмів відбувається збір проблемної заборгованості. Також студентам була надана можливість ознайомитись з основними напрямками та юридичними тонкощами у сфері збору проблемної заборгованості.

За результати зустрічі керівництво університету та керівництво компанії «ОТП Факторинг Україна» домовились про подальшу плідну співпрацю, зокрема студенти-випускники КУП НАН України не лише зможуть проходити практику в компанії, а й після закінчення університету матимуть змогу влаштуватись до неї за фахом.

Доцент кафедри теорії
та історії держави і права,
к.і.н. Панасюк Р. П.