Напередодні Дня науки відбулася зустріч із президентом Національної академії наук України Борисом Патоном

13 Травня, 2015

Напередодні Дня науки ректор, професор Юрій Бошицький та делегація студентів мали зустріч з президентом Національної академії наук України, академіком  Борисом Патоном. У рамках зустрічі ректор проінформував Бориса Патона щодо інноваційних форм у навчально-виховному процесі, про наукову діяльність професорсько-викладацького складу. Особливої зацікавленості мала інформація щодо видання юридичного науково-теоретичного  щоквартального збірника праць науковців «Часопис Київського університету права». Було представлено світлини нового Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Львові. Основними завданнями Центру є: сприяння гармонізації українського законодавства із європейським правовим полем у суспільно-політичній, економічній, культурно-просвітницькій, освітньо-науковій та інших сферах суспільного життя; формування національно-патріотичного світогляду серед широких верств населення і національної еліти як Львівщини, так і України загалом; реалізація суспільних ініціатив шляхом взаємодії з центральними і місцевими органами влади. Право вибороти до складу делегації виборювали студенти, випускники університету, взявши участь у конкурсі написання поезії на честь Бориса Патона – науковця із світовим ім`ям. Зустріч пройшла у теплій, щирій атмосфері, студенти були глибоко зворушені цією історичною зустріччю, привітали із травневими святами,  подарувавши квіти вдячності за увагу до КУП НАНУ, продекламували поезію та запросили на традиційні заходи університету.

Примітка: В  Україні  професійне  свято  працівників науки – День науки, відзначається щорічно у третю суботу травня відповідно до Указу Президента України  N 145/97 від 14 лютого 1997 року. Примітка: В  Україні  професійне  свято  працівників науки – День науки, відзначається щорічно у третю суботу травня відповідно до Указу Президента України  N 145/97 від 14 лютого 1997 року.