Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими книгами завдяки Всесвітній організації інтелектуальної власності

7 Грудня, 2016

Участь Київського університету права НАН України в організації та проведенні Міжнародної конференції з інтелектуальної власності спільно із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності принесла не лише наукову користь, але й збагатила бібліотечні фонди Наукової бібліотеки КУП НАНУ новими книжковими виданнями.

Понад 120 примірників книг поповнили бібліотеку. Серед  них – надзвичайно цікаві наукові видання з права, міжнародних відносин,  історії України,   енциклопедичних та довідкових видань на українській та іноземних мовах.

Ці видання будуть активно використовуватися в навчальному процесі та науковій діяльності університету, нададуть можливості студентам КУП НАНУ вивчити більше літературних джерел, розширити світогляд, сформуватися  всебічно розвинутими особистостями.

Студенти та викладачі університету з великою зацікавленістю ознайомились з новими книжками, розташованими в читальному залі бібліотеки. Наукова бібліотека висловлює щиру подяку Всесвітній організації інтелектуальної власності за нові надходження до бібліотечних фондів.

КУП НАНУ