Наукова бібліотека Київського університету права НАН України поповнилась новим науковим виданням

21 Лютого, 2017

Нещодавно вийшов  з друку Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі».
     Збірник було видано за результатами міжнародної науково-практичної конференції, яка відбувалася 25–26 жовтня 2016 р. в стінах університету. Слід відзначити, що організаторами заходу виступили Київський університет права НАН України та Всесвітня організація інтелектуальної власності.
     Традиційний для університету науково-практичний захід став вагомим внеском керівних органів ВОІВ, українських науковців та науково-педагогічних працівників у забезпечення вдосконалення правової охорони об’єктів права інтелектуальної власності, підвищення професійного рівня науково-педагогічних працівників у сфері інтелектуальної власності, а також ефективного використання інтелектуального потенціалу.

Наукове видання присвячене сучасним та актуальним проблемам права інтелектуальної власності в Україні та Європі, у ньому опубліковані статті провідних вітчизняних та зарубіжних науковців та практиків, молодих вчених, аспірантів та студентів. У межах обраної для обговорення тематики учасники наукової дискусії розглянули роль, місце та напрями діяльності ВОІВ щодо консолідації нормотворчої та правозастосовної практики, особливостей правового режиму окремих об’єктів права інтелектуальної власності, правового становища суб’єктів інтелектуальної власності, комерціалізації майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності, способів, форм та засобів їх захисту.
     Висловлюємо сподівання, що видання буде пізнавальним та корисним не лише для вчених, здобувачів вищої освіти, аспірантів, а й для практичних працівників, патентних повірених, експертів та усіх, хто цікавиться питаннями охорони права інтелектуальної власності.

Прес-центр КУП НАНУ