Наукова бібліотека Київського університету права Національної академії наук України поповнилась новими книгами

9 Листопада, 2016

Дарування книг з особистих зібрань відомих  науковців вже стало доброю традицією університету. Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – це показник важливості бібліотеки університету,  її місця в житті вищого навчального закладу з одного боку, а з другого –  яскравий прояв щирого бажання колег  передати знання, наукові  думки, вкладені в книги, молодому поколінню юристів.

Цими днями в дар студентству Київського університету права НАН України  було передано понад 100 примірників книг,  серед  яких надзвичайно цікаві наукові видання з права, міжнародних відносин,  історії, мовознавства,  енциклопедичних та довідкових видань на українській та іноземних мовах. Ці видання будуть активно використовуватися в навчальному процесі та науковій діяльності університету, нададуть можливості студентам КУП НАНУ вивчити більше літературних джерел, розширити світогляд, сформуватися  всебічно розвинутими особистостями.

Для бібліотеки Київського університету права НАН України,  яка ставить за мету створити ґрунтовне зібрання правничої літератури, подаровані книги є особливо цінними. Багато з книг вже найшли своїх вдячних читачів серед студентства та професорсько-викладацького складу університету. Дарунки книг університетській бібліотеці – це корисна форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування.
     Бібліотека Київського університету права НАН України висловлює щиру  подяку за подаровані книги.  Ми переконані, що подібні  благодійні акції спрямовані не тільки на поповнення фонду бібліотеки, але й на відродження найкращих якостей в людях, що віддали свої книжки на благодійність – доброти, милосердя та взаємоповаги.

Прес-служба КУП НАНУ