Нове видання науковців КУП НАН України та Гданського університету

30 Січня, 2018
     Нещодавно вийшло з друку нове видання науковців Київського університету права НАН України та Гданського університету – колективна монографія АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМУ” (на прикладі України та Республіки Польща).
    Колективна монографія присвячена проблемам розвитку конституціоналізму на сучасному етапі в Україні та Республіці Польща. Окреслені як спільні, так і притаманні кожній окремій країні проблеми щодо організації державної влади й реалізації чинного законодавства, універсалізації правового забезпечення інтеграційних процесів до Європейського Союзу.
    Дане видання є результатом кількарічної наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та факультетом права й адміністрування Гданського університету.
    Колективна монографія підготовлена за загальною редакцією професора, ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького та професора, завідувача кафедри трудового права, декана факультету права й адміністрування Гданського університету Я. Стеліни.

Книга розрахована на науковців, викладачів юридичних вишів, магістрів, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних та судових органів – усіх, хто цікавиться сучасним конституціоналізмом.

monogr.jpg