Нові методики викладання в Київському університеті права Національної академії наук

6 Листопада, 2015

В Київському університеті права Національної академії наук широко використовуються нові методики викладання. Так 4 листопада 2015 р. в КУП НАН України за ініціативою завідувача кафедри теорії та історії держави і права доктора юридичних наук, професора Кінащук Лариси була проведена відкрита лекція студенткою 1 –го курсу за напрямом підготовки міжнародне право Дьоміною Веронікою на тему: «Право як історичне явище» з навчальної дисципліни: «Теорія держави і права». Дана лекція була спрямована на забезпечення студентського самоврядування в навчальному процесі університету, розвитку у студентів професійних юридичних навичок та вмінь.

На лекцію були запрошені: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Чернецька Олена, та, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Галина
     За результатами відкритої лекції Чернецька Олена відзначила, що даний захід є важливим для популяризації освітнього процесу в КУП НАН та вимагає впровадження в постійну практику, адже це сприяє підвищенню зацікавленості студентів до вивчення навчальних дисциплін.
     Левківська Галина зазначила, що саме погляд очима студентів на право як історичне явище дозволяє сформувати в студентах майбутні професійні навички та вміння, що, у свою чергу, є особливо актуальним сьогодні, в період популяризації юридичної науки та професії юриста, побудови в Україні правової демократичної держави.