Нові напрямки роботи Ужгородського інституту КУП НАНУ – інформаційно-комунікаційні технології!

9 Серпня, 2013

Днями в Ужгороді відбулося підписання угоди про співробітництво між Київським університетом права та Міжнародним центром інформаційних технологій. Ми попросили прокоментувати сторони зміст угоди та поділитися планами на майбутнє:

Ректор КУП НАНУ, проф. Бошицький Ю.Л.:
   «З Міжнародним центром інформаційних технологій наш університет поєднує тривала та плідна співпраця. Тим не менш, ми давно планували розширити рамки спільної діяльності, а попередня угода вже не могла забезпечити регулювання усіх наших задумів!  Одним з нових напрямків співпраці стане розвиток та реалізація дистанційних технологій навчання студентів. У зв’язку з існуванням регіональних структурних підрозділів, які знаходяться в різних куточках України, сьогодні дистанційне навчання набуває для університету особливої актуальності. Також пріоритетним видом діяльності сторін буде впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, що дозволить ефективно використовувати сучасну комп’ютерну техніку, спеціалізоване програмне забезпечення та мультимедійні технології. На наше переконання, тільки розумне поєднання традиційних та комп’ютерних форм організації навчального процесу є запорукою високої якості у передачі та засвоюванні знань.»

Директор Міжнародного центру інформаційних технологій Лейба В.В.:
  «Перевагою сучасної освіти є інтенсивне використання інформаційно-комунікаційних технологій, і флагманами вищої освіти будуть ті навчальні заклади, які це розуміють сьогодні! Саме таким вишем є Київський університет права НАН України. Нами планується реалізувати спільно з університетом кілька проектів у галузі освіти й науки, а саме: розробка та апробація спеціалізованого програмного забезпечення, створення мультимедійного навчального контенту, організація та проведення науково-практичних конференцій та семінарів. Першим етапом виконання угоди буде реалізація дистанційного навчання для студентів Ужгородського інституту КУПа, яке почнеться вже у вересні цього року. Сподіваємося, що наше співробітництво буде результативним! Нам є, що запропонувати на ринку інформаційних технологій, а наш досвід у даній галузі був визнаний на національному рівні – за минулорічними результатами Національного бізнес-рейтингу ми отримали почесне звання «Лідер Галузі 2012» у своєму виду діяльності!»