Нові партнери КУП НАНУ – Асоціація адвокатів Грузії

16 Липня, 2013

У рамках візиту ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького 11 липня 2013 року відбулась зустріч з Головою Асоціації адвокатів Грузії Зазою Хатіашвілі.
   Асоціація адвокатів Грузії – це єдина офіційно визнана фахова організація, до складу якої належать всі адвокати Грузії. Її Голова, Заза Хатіашвілі, у 2003 році в Європейському суді захисту прав людини виграв справу (вперше в історії Грузії) «Асанідзе проти Грузії». У 2005 році пан Хатіашвілі став одним з фундаторів Асоціації юристів, а у 2007 році обраний головою Асоціації адвокатів Грузії. Газетою «Банки і фінанси» пан Хатіашвілі номінувався як Людина року у 2009 році та посів друге місце після Патріарху Грузії.

Сторони обговорили такі напрямки співробітництва, як обмін досвідом українських і грузинських адвокатів, проведення майстер-класів та кейсів для українських студентів, організація двосторонньої конференції з актуальних питань грузинського та українського законодавства.
   Участь у зустрічі взяли завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова та представники Асоціації адвокатів Грузії. Зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння та завершилась підписанням Меморандуму про співробітництво, реалізація напрямків якого розпочнеться з нового академічного року.

Прес-центр відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ