Нові партнери КУП НАНУ – громадська організація «Грузинська діаспора»

22 Березня, 2017

20 березня 2017 року Київський університет права НАН України, на запрошення ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького, відвідала делегація громадської організації «Грузинська діаспора» на чолі з президентом Ніколозом Гугешашвілі та віце-президентом Іраклі Качаравою. На зустрічі також були присутні студенти університету: Т. Горбонос, Х. Приступа, Я. Демченко, В. Капустін.
     Вищезазначена організація була створена в листопаді 2016 року в Україні з метою реального захисту законних, соціальних, національних, культурних, творчих, інтелектуальних та інших інтересів грузин та вихідців з Грузії в України.

Під час зустрічі зі студентами були обговорені питання спільної співпраці між КУП НАНУ та громадською організацією. Представники діаспори ознайомилися з матеріально-технічною базою університету та були дуже вражені здобутками КУП НАНУ.
     Сторони обмінялись думками щодо важливості подальшого підтримання зв’язків і домовилися вже найближчим часом спільно провести майстер-клас для студентів університету.

Прес-центр КУП НАНУ