Нові партнери КУП НАНУ у Словаччині

12 Вересня, 2013

Нещодавно, в рамках удосконалення міжнародних зв’язків та на запрошення  словацьких колег та науковців,   ректор  КУП НАНУ, професор, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицький з робочим візитом відвідав місто Кошице (Словаччина).
     Відомо, що основними напрямками розвитку  університету та його структурних підрозділів є  діяльність, спрямована на забезпечення  інтеграції вузу до  міжнародного  простору, через міжнародні конференції, майстер класи іноземних гостей, та академічний туризм.
     Враховуючи вищезазначене та зважаючи на те, що місто Кошице визначено  культурною столицею Європи  2013-2014 рр., Мер міста Ріхард  Ройс запросив ректора відвідати муніципалітет міста для обговорення питань всебічної співпраці та партнерства.

Предметом дискусії під час зустрічі стало поглиблення українсько-словацьких зв’язків у науковій та освітній сфері між КУП НАНУ та університетами м. Кошиці, а також  питань розвитку академічного туризму, проведення спільних конгресів та інших заходів, створення іноземних комплексів, центрів, технопарків, тощо.
     Ректор також  зустрівся і  з пріматором міста Кошице Каролем Тіллем, який мав нагоду особисто відвідати Рівненський інститут КУП НАНУ у червні цього року та ознайомитись зі структурою  та основними завданнями діяльності університету, з бібліотечним фондом та новими виданнями КУП НАНУ, науково – бібліографічною та інформаційною діяльністю. Також, за сприянням ректора КУП НАНУ, пан Тілль зустрівся із  міським головою м.Рівне В.Є. Хомком та заступником голови О.В. Губановим.

Користуючись нагодою, в результаті плідних переговорів  було підписано  Меморандум про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Муніципалітетом м. Кишице, Словаччина, що є новим етапом розвитку співробітництва.
     Для поглиблення співпраці Ю.Л. Бошицький запросив словацьких колег відвідати Київський університет права НАН України у любий зручний для них час.