Нові партнери Київського університету права НАН України

25 Лютого, 2016

24 лютого 2016 року відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького з президентом Всеукраїнської академічної спілки Б. Житнігором; представниками  Міжнародного центру інтелектуальних проектів в Україні, керуючими партнерами GISAP, офіційними партнерами «BoVaSCo» О. Соколовським та М. Слепченко.

Під час зустрічі обговорювалися можливі напрямки співпраці. Зокрема, КУП НАНУ було запропоновано спільно з Міжнародною академією наук і вищої освіти (Лондон, Великобританія) виступити співзасновником та співвидавцем нового міжнародного наукового журналу, який буде видаватися у Великобританії (британський ISSN).

Крім того, йшлося про реалізацію науково-аналітичних програм додаткової освіти та атестації знань, спільну міжнародну програму з підготовки міжнародних арбітрів, по закінченні якої видається спільний сертифікат АМКАС (США), МАНВО (Великобританія) та Університету.
     Після закінчення зустрічі гості висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.