Нові партнери Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ(м. Львів)

14 Червня, 2016

Нещодавно, за сприяння ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького, Міжнародний Центр правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ, який розташований у м. Львові, відвідав генеральний директор науково-дослідницького бізнес-центру «ЄВРОПЕЙСЬКА КОРПОРАЦІЯ КОНСАЛТИНГ ЛТД», Лондон – Велика Британія, представництво в Чеській Республіці у м. Прага – Руслан Будка.
     Основною метою його візиту було налагодження співпраці з Міжнародним центром, як одного із структурних осередків Київського університету права НАН України, зокрема обумовлювалися питання щодо можливості реалізації спільних освітніх, науково-дослідних та культурно-просвітницьких програм, забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями, проведення та організації різного роду міжнародних науково-практичних заходів, проведення спільних наукових та соціально-економічних досліджень, сприяння встановленню співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес для обох сторін та ін.

Користуючись нагодою, керівник Центру ознайомила пана Руслана з матеріально-технічною базою Міжнародного центру КУП НАН України у м. Львові, окреслила ключові детермінанти його створення і функціонування, а також розповіла про креативні проекти та напрями діяльності.
     Зустріч пройшла у невимушеній, доброзичливій атмосфері на високому рівні.
     Окрім того, за попередньою домовленістю ректора Юрія Бошицького,  були проведені офіційні переговори нашого гостя з директором Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Миколою Литвином та заступником директора Державної установи «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» Володимиром Ткачуком, на яких обумовлювалися ймовірні напрями подальшого співробітництва між науково-дослідними установами Львова та очолюваної паном Будкою консалтингової компанії.

Під час переговорів Микола Романович, з-поміж іншого, ознайомив Руслана Будку з науковими надбаннями Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та, провівши історичний екскурс у взаємини між українцями та чехами, презентував йому книгу на цю тематику.
     Наприкінці зустрічі Руслан Будка передав слова вдячності ректору КУП НАНУ Юрію Бошицькому за надану можливість налагодити співпрацю з науково-дослідними інституціями Львівщини.