Нові спільні освітні програми КУП НАН України та Вищою школою публічної та індивідуальної безпеки ” Апейрон”, Польща

4 Липня, 2013

3 липня 2013 року у м. Рівне відбулась зустріч між представниками Київського університету права НАН України та Вищої школи суспільної та індивідуальної безпеки «Апейрон» м. Краків, Польща. На зустрічі були присутні зі сторони КУП НАНУ професор Юрій Бошицький – ректор, заслужений юрист України, Володимир Якимчук – помічник ректора, Іванна Єдгарова – завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів. А польська сторона була представлена ректором Вищої школи суспільної та індивідуальної безпеки «Апейрон» професором Юліусом Пивоварським та проректором з навчально-методичної роботи Барбарою Пивоварською.
   Минулого року було підписано меморандум про співробітництво між українським і польським вишами, а цього року керівники обговорювали практичні кроки реалізації положень меморандуму. За результатами дискусії сторони підписали Протокол до меморандуму, у рамках якого передбачається спільна реалізація освітніх програм, обмін студентами і викладачами.

Крім того, для забезпечення належного рівня надання освітніх послуг передбачено використання інноваційних форм навчання, проведення спільних досліджень за напрямком «Правове регулювання безпеки в Польщі та Україні: порівняльний аналіз», організація мовних курсів, сприяння студентам в участі у науково-практичних заходах кожної зі сторін, організація олімпіад з іноземної мови та конкурсу наукових студентських робіт на українській, польській, англійській мовах, щорічна організація Днів  КУП НАН України та Вищої школи суспільної та індивідуальної безпеки «Апейрон» Польщі, організація пізнавальних поїздок студентів, викладачів та співробітників сторін.
   Особливістю отримання освіти за спільними програмами є те, що випускники отримуватимуть 2 дипломи – український і польський – юриста і фахівця з питань безпеки.
   Реалізація  заходів, передбачених Протоколом, розпочнеться з 1 січня 2014 року. Таким чином, до них можуть приєднатись як студенти-першокурсники, так й ті, хто відвідуватиме підготовчі курси КУП НАН України та збирається стати студентом нашого університету.
   Напрямки, задекларовані у вищезазначеному протоколі, повністю відповідають європейським пріоритетам, задекларованим Болонською декларацією, що знову свідчить про європейський статус КУП НАНУ та його високий рівень інтеграції до європейського освітнього простору.

Прес-центр КУП НАНУ