Нові видання КУП НАНУ

12 Березня, 2013

Збірник матеріалів
І Міжнародної науково-практичної конференції
« МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО МОРЕПЛАВСТВА»
Випуск перший

У збірник увійшли матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції Міжнародно-правові проблеми сучасного торговельного мореплавства», яка відбулась 11 грудня 2012 р. у Київському університеті права НАН України за участі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
   У першому випуску збірника матеріалів конференції знайшли відображення основні проблеми міжнародного морського права, історії міжнародного морського права, міжнародного приватного морського права, національного морського законодавства.
   Для науковців, викладачів вузів, аспірантів, магістрів, студентів юридичних вузів та факультетів, спеціалістів-практиків і всіх, хто цікавиться проблемами сучасного торговельного мореплавства.

Міжнародно-правові проблеми сучасного торговельного мореплавства: Збірник матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції (11 грудня 2012 р., м. Київ) / Київський університет права НАН України [редкол.: Шемшученко Ю.С., Бошицький Ю.Л.., Чепрнецька О.В., Дей М.О., Переверзєва О.С., Єдгарова І.В. та інші]. – Вип.1. – К.; Видавництво Ліра – К 2013. – 270 с

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.