Нові видання КУП НАНУ

24 Лютого, 2014

Дей М.О., Ткач О.І.

ПОЛІТОЛОГІЯ
у схемах, таблицях та визначеннях
Рекомендовано Міністерством освіти
 і науки України як навчальний посібник
для студентів вищих навчальних закладів

У навчальному посібнику розглянуто теоретико-методологічні проблеми політологічного знання, проаналізовано місце та роль політичних суб’єктів у системі політико-владних відносин суспільства і держави, показано засади політики, її сутність, першооснову, причину і джерела її існування, що їх покликані реалізувати політичні інститути, соціальні спільноти та особи. Особливістю навчального посібника є те, що він висвітлює питання політології з точки зору міжнародних відносин України, за допомогою логічних схем та таблиць. У посібнику розкрито питання, пов’язані з політичними режимами, етнонаціональною та демографічною політикою, світовим політичним процесом, сучасними глобальними проблемами. Особливу увагу приділено питанням міжнародних відносин та міжнародного права.
     Навчальний посібник рекомендований для студентів вузів, спеціалістів-практиків, наукових працівників і всіх, хто цікавиться політології.

Дей М.О., Ткач О.І.
Політологія: у схемах, таблицях та визначеннях: Навчальний посібник. – К.: Видавництво Ліра-К, 2014. – 172 с.
ISBN 978-966-2609-61-5

Усіх бажаючих придбати навчальний посібник просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.