Нові видання КУП НАНУ

31 Березня, 2014

Збірник матеріалів
Міжнародної науково-практичної конференції

«Криміналістичні і психофізіологічні методи досліджень в судочинстві,
 правоохоронній діяльності та кадровій роботі»

Вийшов друком збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Криміналістичні і психофізіологічні методи досліджень в судочинстві, правоохоронній діяльності та кадровій роботі»
   У збірнику наукових праць висвітлюється особливості практики застосування поліграфічних досліджень в судовій експертизі з кримінальних, адміністративних та цивільних справ в Україні та в зарубіжних країнах.
    В цей збірник увійшли найбільш актуальні доповіді з доктринальних засад формування сучасної криміналістики на підставі нового КПК України, а також криміналістичного забезпечення правосуддя та судочинства України. Для фахівців – юристів, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів та студентів.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.