Нові видання КУП НАНУ

Шишка О.Р., Шишка І.Р.

ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
Загальна частина

Підручник розроблено відповідно до програми «Цивільне право України» на основі положень актів чинного цивільного законодавства, з урахуванням вимог Болонської системи, досвіду регулювання цих відносин в інших країнах, існуючих основних теоретичних конструкцій окремих інститутів цивільного права та досвіду його викладання як навчальної дисципліни.
     Вміщено також окремі авторські конструкції низки інститутів і субінститутів цивільного права, бачення розв’язання вузьких місць правозастосування.
     Розрахований на студентів, у тому числі за програмами магістерської підготовки за напрямками приватного права, викладачів, аспірантів, вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації. Він може бути використаний при проведенні наукових досліджень. Буде корисний практикам та іншим особам, які цікавляться проблемами та новинками цивільного права, особливо молодим викладачам, здобувачам.

Цивільне право України : підручник. / За ред. проф. Бошицького Ю.Л. та проф. Шишки Р.Б. (кер.авт. кол.), Зальна частина. – К.: Видавництво Ліра-К, 2013. – 760 с.
ISBN 978-966-2609-62-2

Усіх бажаючих придбати навчальний посібник просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.