Нові видання КУП НАНУ

18 Листопада, 2014

У.Б. АНДРУСІВ

Правова охорона прав інтелектуальної власності
 на програми (передачі) організацій мовлення в Україні
Монографія

Монографія присвячена комплексному дослідженню проблем цивільно-правової охорони суміжних прав організацій мовлення на програми (передачі) в Україні. У ній розглянуто аспекти правового регулювання відносин щодо прав організацій мовлення на міжнародному та національному рівнях. Підданий теоретичному аналізу статус суб’єктів суміжних прав організацій мовлення. Суттєву увагу приділено різноманітним способам розповсюдження контенту. Окреслені правові передумови створення суспільного мовлення в Україні. Дана правова характеристика об’єктів охорони прав організацій мовлення. З’ясовано специфіку діяльності кабельних провайдерів. Розкрито сутність понять суб’єктивних немайнових і майнових прав організацій мовлення, визначено їх обсяг та зміст. У роботі обґрунтовано наукові висновки, сформульовано пропозиції, спрямовані на удосконалення правової охорони досліджуваних правовідносин.

Розрахована на науковців, аспірантів, магістрів, юристів-практиків і усіх. Хто цікавиться правом інтелектуальної власності.

Андрусів У.Б. Правова охорона прав інтелектуальної власності на програми (передачі) організацій мовлення в Україні: Монографія. – К.: Видавництво Ліра-К, 2014. – 176 с.
ISBN 978-966-2174-05-2

Усіх бажаючих придбати монографію просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.