Нові видання КУП НАНУ

22 Червня, 2015

Збірник матеріалів
ІІI Міжнародної науково-практичної конференції
«МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО МОРЕПЛАВСТВА»

Випуск третій

У збірник увійшли матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Міжнародно-правові проблеми сучасного торговельного мореплавства», яка відбулась у Київському університету права НАН України за участі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Наукового Центру правових проблем сучасного торговельного мореплавства. У другому випуску знайшли відображення основні проблеми міжнародного морського права, історії міжнародного морського права, міжнародного приватного морського права, національного морського законодавства.
     Для науковців, викладачів вузів, аспірантів, магістрів. Студентів юридичних вузів та факультетів, спеціалістів-практиків і всіх, хто цікавиться проблемами сучасного торговельного мореплавства.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись у бібліотеку

Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.