Нові видання КУП НАНУ

13 Травня, 2016

Збірник матеріалів
V Міжнародної науково-практичної конференції
“БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ, СУСПІЛЬСТВА, ДЕРЖАВИ:
ПРАВОВІ, КРИМІНАЛІСТИЧНІ
І ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ”

Безпека людини, суспільства, держави: правові, криміналістичні і психофізіологічні засади. збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції. 17 листопада 2015 р.(м. Київ). / За заг. ред. Ю.Л. Бошицького, О.В. Чернецької, Г.С. Семакова, П.Д. Біленчука. – Львів, “Галицька видавнича спілка”, 2016. – 193 с.

У збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції опубліковані статті, у яких висвітлюються концептуальні основи безпеки людини, суспільства, держави, а також всебічно аналізуються правові, криміналістичні і психофізіологічні засади забезпечення цієї безпеки.
     Для науковців, викладачів вузів, аспірантів, магістрів, студентів, усіх, хто цікавиться проблемами забезпечення безпеки людини, суспільства та держави.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись у бібліотеку

Київського університету права НАН України за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.