Новий партнер КУП НАН України – Закарпатська академія мистецтв

21 Лютого, 2017

В рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді» який започатковано в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з ректором Закарпатської академії мистецтв професором Іваном Небесником. Під час підписання угоди був присутній заступник голови – керівник апарату Закарпатської ОДА – Олександр Петік за сприяння якого і відбулася дання подія. .
     Користуючись нагодою ректор Юрій Бошицький запропонував ректору Закарпатської академії мистецтв професору Небеснику І.І. нові можливості та перспективи щодо поглиблення взаємовідносин між навчальними закладами, шляхом укладання угоди про співпрацю.
     Підписання договору стане першим кроком у напрямку активізації діяльності між навчальними закладами. Університет інтенсивно розширює та поглиблює  контакти, сприяє розвитку співробітництва у сфері освіти та науки, шукаємо і знаходимо гранти.

Митці Закарпатської академії мистецтв були запрошені для презентації своїх картин у стінах Київського університету права НАН України. Демонстрація картин відомих українських митців сприяє глибокому цілісному сприйняттю світу і правильному розумінню прекрасного у мистецтві та дійсності.
     На завершення О. Петік та Ю.Бошицький  висловили  сподівання  у необхідності  підтримки  освітянських та наукових заходів КУП НАНУ  в  закарпатському регіоні та домовилися про заходи, щодо  піднесення  престижу області.

Прес-центр КУП НАНУ