Новий партнер КУП НАНУ- «Державна Батумська Морська Академія»

28 Жовтня, 2014

На запрошення іноземних колег, ректор університету, професор Ю.Бошицький, перебуваючи з офіційним візитом у Батумі (Грузії) мав нагоду налагодити партнерські зв’язки  та підписати меморандум про співпрацю з Державною Батумською Морською Академією.

На переговорах були присутні: Ректор, професор, Капітан  дальнього плавання Іраклі Шарабідзе, перший заступник  ректора – Іраклі Кацадзе, заступник ректора – Манучар Лорія та керівник служби контролю якості –  Леван Джакелі.

Наприкінці зустрічі, ректор Юрій Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Візитівка Державної Батумської Морської Академієї