Національна академія наук України Київський університет права

Новий партнер КУП НАНУ – Дипломатична академія України

4 Лютого, 2017

     02 лютого 2017 року в приміщенні Дипломатичної академії України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Дипломатичною академією України при Міністерстві закордонних справ України.
     На зустрічі були присутні: зі сторони Київського університету права НАН України – проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька, професор кафедри теорії та історії держави і права  В.М. Іванов, вчений секретар О.В. Михайленко, голова Ради трудового колективу, доцент кафедри теорії та історії держави і права Р.П. Панасюк; зі сторони Дипломатичної академії України – проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Н.О. Татаренко, професор кафедри дипломатичної та консульської служби, голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин І.Б. Матяш.
     Під час зустрічі були обговорені перспективи щодо поглиблення взаємовідносин між Київським університетом права НАН України та Дипломатичною академією України.


     Першим кроком реалізації такої співпраці стане проведення першої Міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія (інституційний та персоналістичний аспекти)», яка проходитиме у травні 2017 року в Батумі і буде організована спільно з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі, Київським університетом права НАН України та Дипломатичною академією України.


     Крім того, під час зустрічі були обговорені інші можливості щодо співпраці між Київським університетом права НАН України та Дипломатичною академією України в сфері реалізації освітньо-наукових проектів, зокрема:
•    проведення прикладних досліджень актуальних проблем правового регулювання суспільних відносин в умовах євроінтеграційних процесів спільними авторськими колективами КУП НАН України та Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України;
•    зважаючи на євроінтеграційні процеси, одним із напрямків співпраці може бути підготовка за спільними магістерськими програмами зі спеціальності «Міжнародне право» за спеціалізаціями міжнародне публічне право, міжнародне приватне право, європейське право тощо. Освітні програми можуть відбуватися як за заочною, так і за заочно-дистанційною формою навчання;
•    сприяння викладачам наших навчальних закладів у можливості публікацій у наукових міжнародних виданнях;
•    спільні програми по організації проведення підвищення кваліфікації викладачів на відповідних кафедрах Київського університету права НАН України та Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України;
•    спільний пошук грантових проектів та програм на правову, суспільно-політичну, економічну, освітньо-наукову проблематики, які на сьогодні є актуальними і затребуваними у рамках євроінтеграційних процесів, дослідження яких, у свою чергу, сприятиме наближенню України до європейського правового, соціально-економічного та культурного середовища.

Прес-центр КУП НАНУ