Новий партнер КУП НАНУ – Головне територіальне управління юстиції у м.Києві та Координаційна рада молодих юристів

6 Квітня, 2017

31 березня 2017 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво у галузі освітньої діяльності між Київським університетом права НАН України та Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві спільно з Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» та Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.

Меморандум був підписаний ректором Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицьким, начальником Головного територіального управління юстиції у місті Києві, головою Громадської організації «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» С.І. Куценком та головою    Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві В.Б. Гдичинським.

Метою підписання Меморандуму є об’єднання зусиль для якісної підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі права, організації профорієнтаційної та методичної роботи, можливість мовної підготовки студентів та науково-педагогічних працівників КУП НАНУ.

Основними напрямками співпраці Сторін були визнані:
– здійснення співробітництва на партнерських засадах у сферах організаційної та аналітичної роботи, інформаційного забезпечення;
– проведення спільних заходів, взаємних консультацій, конференцій, семінарів, «круглих столів», днів відкритих дверей тощо;
– здійснення спільних заходів із забезпечення практичної підготовки,  стажування та працевлаштування студентів КУП НАНУ;
– здійснення спільних заходів з метою сприяння працевлаштуванню випускників  КУП НАНУ;
– сприяння підвищенню рівня володіння англійською мовою студентами та науково-педагогічними працівниками КУП НАНУ в рамках соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva Skills» (www.lingva.ua).

Сторони висловили сподівання на тривалу й результативну співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ