Новий партнер КУП НАНУ – громадська організація «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин»

4 Лютого, 2017

02 лютого 2017 року в приміщенні Дипломатичної академії України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та громадською організацією «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин».
    Угода була підписана ректором Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицьким та головою Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин І.Б. Матяш.
     Під час зустрічі були обговорені перспективи щодо поглиблення взаємовідносин між Київським університетом права НАН України та Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин.

Першим кроком реалізації такої співпраці стане проведення першої Міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія (інституційний та персоналістичний аспекти)», яка проходитиме у травні 2017 року в Батумі і буде організована спільно з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі, Київським університетом права НАН України та Дипломатичною академією України.
     Проведення даної конференції було ініційовано саме Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин. Крім того, під час зустрічі були обговорені інші можливості щодо співпраці між Київським університетом права НАН України та Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин в сфері реалізації освітньо-наукових проектів, зокрема:
•    проведення прикладних досліджень актуальних проблем правового регулювання суспільних відносин в умовах євроінтеграційних процесів спільними авторськими колективами;
•    співпраця між кафедрами університету та науковим товариством за визначеною спільною науковою проблематикою;
•    спільний пошук грантових проектів та програм на правову, суспільно-політичну, економічну, освітньо-наукову проблематики, які на сьогодні є актуальними і затребуваними у рамках євроінтеграційних процесів, дослідження яких, у свою чергу, сприятиме наближенню України до європейського правового, соціально-економічного та культурного середовища;
•    проведення спільних наукових, освітянських та просвітницьких заходів.

Прес-центр КУП НАНУ