Новий партнер КУП НАНУ – корпорація Microsoft

23 Лютого, 2016

19 лютого 2016 року на запрошення ректора Юрія Бошицького, КУП НАНУ відвідав представник корпорації Microsoft  Роман Рудюк для обговорення актуальних аспектів стратегії багатосторонньої співпраці. Київський університет права НАН України відкритий до нових ідей в галузі інформаційних технологій, тому  адміністрація зацікавилась пропозиціями компанії.
     Концептуальною основою діалогу між сторонами візиту стала перспектива розгортання на базі університету та його підрозділах
Office 365, який дозволить проводити он-лайн-конференції , надасть інструмент для комунікації між адміністрацією, викладачами, студентами, а також відкрити можливості  доступу до безкоштовних ліцензій Microsoft Office для студентів, об’єднати інформаційні простори підрозділів університету.
     Створення на базі Київського університету права сучасної  моделі впровадження технологій дозволить  вивести на  новий рівень освітню діяльність навчального закладу, а згодом проводити показові заходи  для інших університетів за фактом впровадження системи у роботу.

Представник корпорації Microsoft був щиро вражений розвитком матеріально-технічної бази, сучасним виглядом та технічним обладнанням аудиторій, видавничою діяльністю університету та висловив впевненість у необхідності продовження багатосторонньої співпраці.