Новий партнер КУП НАНУ – Краківський педагогічний університет (Польща)

24 Квітня, 2015

14 квітня 2015 року на запрошення ректора Краківського педагогічного університету, доктора наук, професора  Міхала Сліви , ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький з робочим візитом відвідав Польщу.
     Під час зустрічі  ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький  та  ректор Краківського педагогічного університету професора  М. Сліва  обговорювали  питання довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці. Переговори увінчались  підписанням  меморандуму  про співпрацю. В рамках даного меморандуму  передбачається проведення спільних  наукових досліджень,  організація та спільне проведення  міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів, а також академічний туризм.
     На зустрічі також був присутній Директор Інституту  політології  Краківського педагогічного університету, професор Анджей Козера, та адміністрація вузу.
В рамках свого візиту, ректор, професор Ю. Бошицький  виступив з майстер-класом перед студентами та професорсько-викладацьким складом університету на тему: «ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ В ЄС. ПРАВОВИЙ АСПЕКТ».
    Лекція  викликала жваву зацікавленість та дискусію серед студентів та викладачів університету.
    Наприкінці зустрічі, ректор, професор  Ю. Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ