Новий партнер КУП НАНУ – Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

16 Березня, 2017

16 березня 2017 року відбулося підписання Угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка НАН України.

На зустрічі були присутні: зі сторони Київського університету права НАН України – ректор, професор, Заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, учений секретар О.В. Михайленко; зі сторони Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України – директор, доктор біологічних наук Н.В. Заіменко, учений секретар Н.М. Смілянець.

Під час зустрічі були обговорені перспективи щодо поглиблення взаємовідносин між Київським університетом права НАН України та Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка НАН України.

Сферами взаємодії були визнані:
•    реалізація спільних науково-дослідних проектів;
•    спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, круглих столів, тренінгів та інших комунікативних заходів, в тому числі, міжнародних;
•    організація та координація виконання спільних проектів за грантами, конкурсами та іншими формами залучення наукових інвестицій;
•    спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах;
•    сприяння у налагодженні і розвитку зв’язків з міжнародними фондами;
•    організація сумісних культурно-масових заходів;
•    організація спільних виставок, експозицій.

Учасники зустрічі висловили сподівання на тривалу й результативну співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ