Новий партнер КУП НАНУ- Національний університет фізичного виховання і спорту України

20 Травня, 2016

20 травня 2016 року, на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького університет відвідала делегація Національного університету фізичного виховання і спорту України на чолі з ректором НУФВСУ, доктором економічних наук, професором Євгенієм Імасом.
    Національний університет фізичного виховання і спорту – найбільший в Україні вищий навчальний заклад у сфері фізичного виховання і спорту. В ньому гармонійно поєднані підготовка висококваліфікованих кадрів для галузі, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різного профілю, фундаментальні і прикладні наукові дослідження, результати яких активно впроваджуються в практику, ефективна спортивна діяльність, вершиною якої є підготовка спортсменів високого класу, та багатогранне міжнародне співробітництво з численними партнерами в Україні та інших державах світу. Серед вихованців вузу – чимало олімпійських чемпіонів, знаних діячів сфери фізичного виховання, фізичної культури і спорту. П’ятеро з них були у різні роки відзначені найвищою нагородою Міжнародного олімпійського комітету – Олімпійським орденом.

На зустрічі, також були присутні: перший проректор НУФВСУ, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Мирослав Дутча,   завідувач відділу міжнародних зв’язків НУФВСУ, кандидат педагогічних наук Дмитро Ніконоров, ректорат та професорсько-викладацький склад КУП НАНУ.
     Основною метою візиту стало налагодження співробітництва між університетами, а саме створення спільної магістратури по спортивній юриспонденції, нової спеціальності, яка б дозволила вирішити ряд важливих, проблемних питань та підготувати висококваліфікованих фахівцій для захисту спортсменів в різних аспектах спортивної діяльності.
     В ході переговорів, ректор Ю. Бошицький запропонував гостям провести оглядову екскурсію по університету для ознайомлення з історією та розбудовою вищого навчального закладу, з його різноманітним культурним життям, з дошкою почесних гостів та партнерів КУП НАНУ. Відвідали музей криміналістики та комп’ютерної  техніки, сучасні кабінети інтерактивного тестування та інформаційно-комунікаційних технологій, а також тренажерну залу для студентів, яка надзвичайно їх зацікавила.

Гості висловили глибокі слова пошани ректору та відзначили, що між університетами є багато чого спільного.

Зустріч увінчалась підписанням договору про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Національним університетом фізичного виховання і спорту України.

Прес-секретар КУП НАНУ
                             Микитенко А. П.