Новий партнер КУП НАНУ – „Vasile Goldis“, філія західного університету Арада, Сату Маре, (Румунія)

2 Червня, 2014

21 травня 2014 року ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький, перебуваючи з робочим візитом  у Румунії, відвідав „Vasile Goldis“  філію  західного університету Арада, Сату Маре (Румунія).

Під час зустрічі  ректор, професор Ю. Бошицький та  проректор університету, доктор Гаврил Арделеан обговорювали  питання довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та філією західного університету Арада,  Сату Маре, (Румунія).
     В рамках даного меморандуму передбачається проведення спільних  наукових досліджень,  організація міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів, здійснення спільної видавничою діяльності, створення спільних центрів.

Ректор Юрій Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.