Новий партнер КУП НАНУ – Європейський інститут омбудсмен

18 Квітня, 2016

15 квітня 2016 року відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького  з Генеральним секретарем Європейського інституту омбудсмена Джозефом Зігеле (Австрія) в рамках якої був підписаний договір щодо подальшої співпраці між вищезгаданими установами в галузі освіти і науки.

Договором передбачено спільне проведення міжнародних конференцій, участь у програмах двосторонього та багатостороннього міжнародного обміну студентами, аспірантами та науково-педагогічними працівниками, проведення наукових досліджень, здійснення спільного видавництва підручників та створення центрів, комплексів, технопарків, тощо.

На зустрічі була присутня Уповноважена Верховної Ради України з прав людини (1998–2012р.р.), член Правління Європейського Інституту омбудсмена, професор кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Київського університету права НАН України Ніна Карпачова, яку урочисто, в рамках заходу, було нагороджено Почесною грамотою Київського університету права НАН України за вагомий внесок у розбудову КУП НАНУ та з нагоди 20-річчя від дня його заснування.

Прес-центр  КУП НАНУ