Новий партнер Київського університету права НАН України – Державне підприємство «Документ»

2 Квітня, 2017

31 березня 2017 року відбулося підписання Меморандуму про взаємодію між Київським університетом права НАН України та Державним підприємством «Документ».
     Меморандум був підписаний ректором Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицьким та генеральним директором ДП «Документ» В.А. Швачко.
     Основною метою підписання Меморандуму є об’єднання зусиль для подальшого працевлаштування найкращих випускників КУП НАНУ, а тим самим, долучення молодих кваліфікованих кадрів до роботи в ДП «Документ».

Основними напрямками співпраці Сторін були визнані:
–    сприяння підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти Університету (прийняття Підприємством погодженої кількості здобувачів вищої освіти випускних курсів на практику);
–   реалізація спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем юриспруденції;
–    організація та координація виконання спільних проектів за грантами, конкурсами та іншими формами залучення наукових інвестицій;
–    спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, інших наукових заходів, в тому числі, міжнародних;
–    спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах;
–    організація проектів в сфері туризму;
–    організація спільних виставок, експозицій.

Сторони висловили сподівання на тривалу й результативну співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ