Переможці 2-го етапу конкурсу наукових робіт ім. В.М. Корецького «Права людини в сучасному світі: погляд молоді»

7 Лютого, 2014

Київський університет права НАН України завершив проведення 2-го етапу конкурсу наукових робіт ім. В.М. Корецького для учнів 11-х класів «Права людини в сучасному світі: погляд молоді». Ректор Київського університету права КУП НАНУ, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Василівна Чернецька, декан факультету міжнародних відносин Марина Олександрівна Дей, а також члени конкурсної комісії та організаційного комітету висловлюють вдячність всім учасникам Конкурсу за підготовлені роботи. Надзвичайно позитивним є те, що сучасна молодь не залишається осторонь актуальних питань в галузі прав людини, здатна висловлювати власну позицію щодо цього, пропонувати нові ідеї та шляхи вирішення проблемних сфер цієї тематики; демонструвати вміння аналітично мислити, аналізувати національні та міжнародно-правові акти у цій сфері, опиратись на власний досвід у формулюванні висновків. КУП НАНУ бажає всім учасникам наснаги, впевненості у власних поглядах, рішучості та дієвості, бути активними учасниками громадянського суспільства, захисниками справедливості, гордістю батьків, вчителів та нашої держави. Успіхів вам та натхнення у професійній діяльності!
     Відповідно до правил конкурсу конкурсна комісія за результатами розгляду поданих робіт обрала ряд найкращих, які найбільшим чином відповідали вимогам індивідуальності, відповідності роботи заявленій темі, аргументованості, професіоналізму виконання, позитивності та креативності, точності та влучності мови та стилю, а також задовольняли вимоги щодо оформлення роботи.
Переможцями 2-го етапу конкурсу стали:
1.Аврутіс Михайло Олегович («Найбільшого успіху досягає той, хто володіє кращою інформацією (Б. Дізраелі)»), Токмацька загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №5, Запорізька область
2.Воробець Назар Романович («Права дитини в сучасному світі, погляд молоді»), загальноосвітня школа №22, м. Івано-Франківськ
3.Гавриленко Олександр Анатолійович («Ювенальна юстиція – крок до справедливості»), Помічнянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1                                          Добровеличківської  районної державної адміністрації Кіровоградської області
4.Грабова Віталія Григорівна («Порушення прав людини в Україні: особистий погляд на проблему»), Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради»
5.Євстіфеєв Микита Ігорович («Конституційна скарга як інструмент захисту прав і свобод людини: перспективи запровадження в Україні»), Котовський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», Одеська область
6.Загородня Анна Вадимівна («Права людини в сучасному світі:  погляд молоді»), середня школа № 120, м. Київ
7.Мулюкова Ельвіра Шамільївна («Права людини в сучасному світі погляд молоді»), Іллічавіська СШ І-ІІІ ступенів Костянтинівського району Донецької області
8.Поліщук Ірина Володимирівна («Дотримання прав дитини в сучасному світі»), Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
9.Шуляк Тетяна Олександрівна («Права людини в сучасному світі: погляд молоді. Гендерна рівність чоловіків та жінок»), «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-II супенів-ліцей №7 Вінницької Міської Ради»
10.Леміш Маргарита Володимирівна, («Права людей, хворих на ВІЛ/СНІД. Законодавство та його дотримання»), Запорізький ліцей №34
11.Макаров Олександр В’ячеславович («Основи міжнародно-правового захисту прав людини та їх реалізація в різних державах світу»), Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Київська область
12.Китнюх Карина Олегівна («Права людини в сучасному світі: погляд молоді»), Краматорська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 30, Донецька область
13.Корячко Богдан Володимирович («Еволюція уявлень про права людини в історії людства та сучасність»), НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей», Кіровоградська область
14.Риндя Наталія Андріївна («Фактичні шлюбні відносини, як реалізація права на сім`ю»), КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий Колегіум»» ЗОР
15.Скоробогатько  Олександра Сергіївна («Права та свободи людини і громадянина в сучасному світі»), Броварська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 5, Київська область
    Вказані переможці запрошуються до фінального етапу конкурсу – очних змагань (усного захисту), який відбудеться 20 лютого 2014 року в день проведення в стінах КУП НАНУ (м. Київ, вул. Доброхотова 7-а) 7-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького». Переможцями будуть визначені учні, що займуть 1, 2 та 3 місця.  Робота конкурсної комісії із заслуховування виступів учнів розпочнеться о 14.00. Реєстрація учасників конкурсу – о 13.00. Час для виступу конкурсантам надається до 10 хв. За бажанням можна використовувати презентаційні матеріали.
    Організаційний комітет звертається з проханням до переможців 2-го етапу конкурсу підтвердити свою присутність на очних змаганнях до 13.02.2014 за телефоном: 067 701 49 35