Підписано Меморандум про співробітництво між КУП НАНУ та Державним агентством інтелектуальної власності Республіки Молдова

17 Вересня, 2013

Наприкінці лютого 2013 року на запрошення ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького в університеті перебувала пані Лілія Болокан, Генеральний директор Державного агентства інтелектуальної власності Республіки Молдова.

На зустрічі обговорювались питання міжвідомчої співпраці, для юридичного закріплення яких КУП НАНУ передав керівникові молдавського Державного агентства інтелектуальної власності меморандум про співробітництво.
     Протягом березня – вересня 2013 року сторони з метою практичної реалізації напрямків співробітництва провели у робочому режимі обговорення змісту окремих пунктів меморандуму. За результатами проведених переговорів 17 вересня 2013 року було підписано меморандум про співробітництво між Київським університетом права НАН України та Державним агентством інтелектуальної власності Республіки Молдова.

Необхідно зауважити, що одним із стратегічних напрямків розвитку Київського університету права НАН України є підготовка професіоналів у сфері інтелектуальної власності. На сьогодні університет має для цього надзвичайно потужну базу – від високопрофесійного викладацького складу до єдиного в Україні відкритого на базі КУП НАНУ депозитарію ВОІВ та розгалуженої мережі міжнародних зв’язків з органами державної влади іноземних країн, науковими інститутами, підприємствами й юридичними компаніями, які здійснюють діяльність у сфері правової охорони інтелектуальної власності. Отже, співробітництво з Державним агентством інтелектуальної власності Республіки Молдова сприятиме підвищенню якості надання освітніх послуг та поширенню знань про інтелектуальну власність.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків