Підписано угоду про співпрацю зі Східно-європейським слов’янським університетом

15 Квітня, 2024

Під час робочої поїздки у Закарпатську область ректора Київського університету права НАН України проф. Юрія Бошицького підписано угоду про співпрацю зі Східно-європейським слов’янським університетом, очолюваним к.і.н. Людмилою Несух. У ході зустрічі делегацій двох університетів, до яких ввійшли проректор Слов’янського університету Степан Селменський і керівник Ужгородської філії КУП Іван Ващинець, було наголошено на ділових відносинах між цими вищими навчальними закладами, які вже склалися протягом тривалого часу. Підписана угода покликана формалізувати та поглибити існуюче співробітництво.

Подальшому закріпленню співпраці повинна сприяти також підписана окрема угода у сфері профорієнтаційної роботи, предметом якої є популяризація КУП НАНУ Східно-європейським слов’янським університетом, а також підвищення обізнаності серед потенційних абітурієнтів про наш університет в Ужгороді та в цілому на Закарпатті.

Проф. Юрій Бошицький традиційно передав для бібліотеки Східно-європейського слов’янського університету правничу літературу на здійснення проекту «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України», який проводиться КУП НАНУ за партнерства видавництва «ЮРІНКОМІНТЕР».

Ректори університетів також визначили конкретні кроки, направлені на спільну організацію та проведення міжнародних наукових конференцій і видання наукової літератури, які будуть відображати безпосередню реалізацію укладених угод.

На завершення делегації двох університетів подякували одна одній за ефективну роботу та домовилися про подальші зустрічі.

Прес-Центр КУП НАНУ