Почесний доктор Київського університету права НАН України Г.О. Мурашин передав в дар бібліотеці КУП НАНУ зібрання книг з правознавства

25 Травня, 2016

Відомий український вчений-правознавець, член-кореспондент Академії правових наук України, Почесний доктор Київського університету права України Геннадій Олександрович Мурашин передав в дар студентству Київського університету права НАН України понад 100 примірників книг з своєї особистої бібліотеки, яку збирав протягом всього життя. Передача книг відбулась в урочистій обстановці  на ректораті  в присутності ректора Київського університету права Юрія Ладиславовича Бошицького, проректорів, завідувачів кафедр університету, представників студентства.

Дарування книг з особистих зібрань відомих вчених-правознавців, зокрема, науковців  Інституту держави і права Національної академії наук України імені В.М. Корецького  стало доброю традицією університету. Ця традиція  розпочалась з передачі Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України колекції книг з бібліотеки відомого науковця та його першого директора Володимира Михайловича Корецького. На основі цього зібрання в університеті відкрита аудиторія-музей Корецького, де зібрані власні твори видатного правознавця, частина особистої бібліотеки вченого, книги відомих вчених з дарчими надписами від авторів – знаних вчених минулих років. Впевнені, що зібрання  книг, подароване Науковій бібліотеці КУП НАНУ Г.О Мурашиним,   будуть активно використовуватися в навчальному процесі та науковій діяльності університету та стануть  корисним джерелом інформації  для формування молодого покоління юристів і доброю пам’яттю про покоління  юристів  – відомих вчених, які стояли у витоків права української держави.

Зав. наукової бібліотеки
КУП НАНУ Ярошевська Т.Ю.