Подарунок Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня до 21-ї річниці КУП НАНУ – фотовиставка «Угорщина очима українських журналістів»

14 Грудня, 2016

13 грудня 2016 року в Київському університеті права НАН України відбулось відкриття фотовиставки «Угорщина очима українських журналістів». Фотовиставка стала подарунком від Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня до святкування 21-ї річниці від дня заснування Київського університету права НАН України. На святковому заході були присутні партнери та друзі університету – професор Батумського державного університету імені Шота Руставелі, декан юридичного факультету Адам Махарадзе та його колега Армаз Кахідзе.
     З привітальним словом до гостей заходу звернувся ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький, який зазначив, що такі виставки дарують не лише естетичну насолоду, але й мають великий вплив на культурне виховання студентства, адже мистецтво сповнює невичерпною енергією і безмежною внутрішньою силою та наснагою кожного з нас. Також він висловив подяку Ерно Кешкеню за надану можливість насолоджуватися цими чудовими витворами мистецтва в стінах Київського університету права НАН України.

В знак дружби і співробітництва Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень подарував гостям книги до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин і підписання договору про основи добросусідства і співробітництва між Угорщиною і Україною, яка в 1991 році стала незалежною.
     На більшості фотокартин – мальовничі і знані місця Угорщини в усі пори року, такі як історична будова парламенту чи відомий Ланцюговий міст через Дунай. Також виставлені фоторепродукції прив’язані до курортного містечка Хайдусобосло з цілющими термальними водами. Його гостинні люди, чудові краєвиди й природа завжди надихають і підказують нові й різні теми для майбутніх робіт.
     Поза всяким сумнівом, ця виставка, має велике значення та вплив на формування духовного розвитку особистості. Кожен присутній, споглядаючи фотороботи, знайшов для себе щось особливо цікаве та яскраве. Дана виставка передає глядачеві прагнення охопити весь спектр і повноту прекрасного в природі та людях Угорщини.

Серед відвідувачів виставки були представники професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України, а також студентська молодь, які висловили своє захоплення виставкою фотокартин, а також подякували ректору КУП НАНУ Юрію Бошицькому за надану можливість ознайомитися з прекрасними витворами мистецтва.
     На завершення ректор, професор Юрій Бошицький урочисто вручив Надзвичайному і Повноважному Послу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню та професорам Батумського державного університету імені Шота Руставелі Адаму Махарадзе та його колезі Армазу Кахідзе книги про визначні місця України. Ректор вчергове висловив гостям щиру подяку за вітання та надану можливість духовного та культурного збагачення студентів Київського університету права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ