Поглиблена співпраця КУП НАН України з Міністерством освіти і науки України

16 Лютого, 2018
    Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького з директором Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Андрієм Шевцовим та професором Вісбаденської школи бізнесу, Головою Українсько-німецької спілки юристів,  Голови Асоціації професорів Райнером Ведде, який перебував у місті Києві на запрошення адміністрації КУП НАН України для проведення циклу майстер-класів, присвячених особливостям німецької правової системи. Професор Райнер Ведде є визнаним фахівцем у галузі юридичної освіти Німеччини.

shevcov1.jpg

Під час зустрічі обговорювались питання, що стосуються досвіду вищих навчальних закладів Німеччини у сфері освіти та науки, а саме, акредитація спеціальності, спеціалізованих вчених рад та аспірантури в цій країні, практика присудження вчених звань і наукових ступенів у Німеччині.
    Ректор Юрій Бошицький та професор Андрій Шевцов обговорили питання щодо можливості впровадження німецького досвіду для вдосконалення юридичної освіти в Україні та звернули увагу на розвиток професійних відносин між юристами України та Німеччини. Тому ректором КУП НАН України було запропоновано налагодити контакти спільних проектів та програм по вдосконаленню юридичної освіти з урахуванням німецького досвіду.
Досягнуто домовленості щодо проведення в КУП НАН України спільних круглих столів з реформування інклюзивної освіти, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту, права здобувати її за місцем проживання, що також передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами.
    В порядку обговорення також йшлося про започаткування деяких правничих проектів для української молоді, яка прагне здобути європейську освіту і зацікавленість у цьому мають обидві сторони.
    Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері.

Прес-центр КУП НАНУ