Правоосвітня мультиплікація в стінах Київського університету права НАН України

10 Грудня, 2016

У рамках Всеукраїнського тижня права 8 грудня 2016 року у Київському університеті права НАН України студентам, досвідченим юристам і адвокатам було презентовано мультиплікаційний серіал «Ти і поліція». Ініціатором заходу виступили кафедра конституційного, адміністративного, господарського права та процесу КУП НАНУ, Департамент управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації спільно з Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) та студією Real Stories Production.

«Анімаційний фільм “Ти і поліція” покликаний підвищити правову обізнаність підлітків віком від 16 до 18 років. Однак мультиплікаційний серіал може зацікавити і старшу аудиторію. Після показу студенти Київського університету права НАН України підкреслили розважальну форму подання правової інформації та практичну користь фільму з навчальною метою для підлітків і навіть для юристів та адвокатів», – зазначила Оксана Полулях, керівник програми «Просвітництво».

По завершенню показу фільму відбулося жваве обговорення ситуаційних сюжетів з точки зору професійних юристів і сприйняття матеріалу молоддю.