Представники КУП НАНУ взяли участь у роботі Літньої наукової сесії Варненського вільного університету ім. Чорнорізця Храбра

27 Червня, 2013

21-23 червня  2013 року представники професорсько-викладацького складу Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у роботі Літньої наукової сесії юридичного факультету Варненського вільного університету ім. Чорнорізця Храбра «Нові виклики перед правом та безпекою».
     Київський університет права НАН України на конференції представляли: завідувач кафедри теорії та історії держави і права к.і.н., доцент Іванов В.М., який виступив з науковою доповіддю на тему «Юридичний позитивізм та тенденції еволюції праворозуміння», завідувач кафедри господарського права та процесу к.ю.н., доцент Бевз С.І., яка виступила з науковою доповіддю «Питання державного регулювання господарської діяльності в юридичній науці України», завідувач відділу юридичного забезпечення, вчений секретар Вченої ради КУП НАНУ Михайленко О.В., яка виступила з науковою доповіддю на тему «Реформування податкових органів: досвід України та зарубіжних країн».

Після оголошення доповідей науковців – представників юридичної науки Болгарії та української делегації відбулись плідні наукові дискусії, обмін досвідом з актуальних питань юридичної науки і освіти України, Болгарії та Європейського Союзу.