Представники КУП НАНУ взяли участь у роботі X Всеукраїнської школи судочинства

15 Грудня, 2015

26 та 27 листопада 2015 року представники Наукового товариства,  студентів Київського університету права НАН України – Бондар Віталій, Мороз Анна, Бараненко Аліна, Карповець Богдан  взяли  активну участь у роботі X Всеукраїнської школи судочинства, що проводилась Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Європейським Університетом, Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».
     Доповідачами на X  Всеукраїнській школі судочинства  були:

• Щепоткіна Валентина Володимирівна – секретар судової палати у кримінальних справах Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ;
  • Марчук Наталія Олегівна – суддя Вищого спеціалізованого суду України;
  • Дячук  Сергій Іванович – суддя Святошинського районного суду м. Києва.
  • Гашицький  Олександр Васильович – суддя ВАСУ у відставці, начальник відділу Національної школи суддів;
  • Ніколаєва Ольга – радник з правових питань Проекту USAID «Справедливе правосуддя;

На завершення правничої школи було проведено модельне судове засідання  в якому брали участь всі учасники правничої школи.

Під час заходу провідними суддями-практиками різних ланок судочинства та фахівцями у галузі права проводились майстер-класи, розмови у форматі «запитання-відповідь» та обговорювались актуальні питання судочинства.  У процесі розмови  між доповідачами та студентами, аспірантами та  присутніми велися дискусії з приводу вдосконалення, реформування судової системи та  шляхів її розвитку.  Кульмінацією X Всеукраїнської школи судочинства стало урочисте вручення сертифікатів учасникам.

Наукове товариство студентів
КУП НАН України