Представники КУП НАНУ взяли участь у святкуванні Дня пам’яті преподобного Нестора Літописця

11 Листопада, 2016

На запрошення Київської духовної академії і семінарії представники КУП НАНУ на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким взяли участь у святкуванні Дня пам’яті Небесного Покровителя освітян – преподобного Нестора Літописця.

Актовий день Київської духовної семінарії розпочався із Літургії в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Після закінчення Літургії відбувся святковий акт в храмі преподобного Антонія і Феодосія Печерських.

Ректор від КУП НАНУ передав до бібліотеки Київської духовної академії і семінарії літературу з історії України, права, останні номери науково-теоретичного журналу «Часопис Київського університету права». Під час церемонії відбулося спілкування науковців, відомих громадських діячів, обговорено ряд майбутніх проектів, пов’язаних із загальноуніверситетськими соціальними проектами «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Подаруй книгу воїнам АТО», що діють під патронатом ректора КУП НАНУ.

Прес-служба КУП НАНУ