Представники Київського університету права НАН України взяли участь у публічній лекції пана Сіім Калласа

27 Березня, 2015

26 березня 2015 року представники Київського університету права НАН України взяли участь у публічній лекції екс- прем’єр-міністра Естонії (2003-2004) та Комісара ЄС з адміністрування, аудиту та боротьби з шахрайством (2004-2010) пана Сіім Калласа на тему «Виклики для України в політиці та економіці: досвід Естонії» (Challenges for Ukraine in Politics and Economy: Experience from Estonia).
     Освітній захід відбувся в рамках Kyiv International Lectures Series, які проводяться за ініціативою Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Організаторами зустрічі виступили Посольство Швейцарії в Україні та посольство Естонії в Україні.
     Серед почесних гостей зустрічі були посол Естонії в Україні Сулев Канніке, посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер.
     В рамках лекції пан Сіім Каллас поділився з присутніми естонським досвідом у сферах відновлення державності, руху до асоціації та членства в ЄС, взаємодії з НАТО, економічних і адміністративних реформ.
     Основний наголос було зроблено на аспектах реформування правової системиЮ зокрема щодо створення нової конституції та нового складу парламенту. Як зазначив пан Каллас, основною рушійною силою змін та виведення держави на етап процвітання стала молодь: «Можливо вони молоді і не настільки досвідченні в роботі держави, але нам потрібно були йти на такий крок за для виведення нашої держави на новий рівень».

Тематика лекції спричинила жваву дискусію, оскільки викликала чимало запитань у всіх присутніх.
     Студенти КУП НАН України дякують керівництву університету за отриману можливість відвідувати освітні заходи такого формату.