Презентація книги КУП НАНУ по правам людини

15 Квітня, 2016

13 квітня 2016 року в Дипломатичній академії України відбулася презентація книги «Європейське серце прав людини», що вийшла у світ в Україні під редакцією Генерального секретаря Європейського інституту омбудсмана Джозефа Зігеле і першого омбудсмана України, професора кафедри конституційного.  адміністративного, господарського права та процесу Київського університету права НАН України Ніни  Карпачової.

Джозеф Зігеле, Генеральний секретар Європейського інституту омбудсмана, у своєму виступі акцентував увагу на провідній ролі України в особі першого омбудсмана, члена Правління ЄІО Ніни Іванівни Карпачової у підготовці до видання унікального загальноєвропейського наукового тематичного збірника. В книзі були зібрані більше тридцяти статей з проблематики прав людини від фахівців з різних країн світу. Уповноважені з прав людини різних держав та регіонів одностайні в необхідності ведення діалогу в сучасному суспільстві, толерантності та повазі до прав і свобод кожного члена суспільства.
     В свою чергу, Н. І. Карпачова акцентувала увагу учасників презентації на викликах правам людини сьогодні, які суттєво загрожують розвитку людської цивілізації: зростаючій бідності, наростанню міграційних процесів, війнах, соціальних конфліктах, незаконних утриманнях людей, тортурах, і, особливо – тероризмі як прояву гострої кризи нинішнього світового порядку.
     Ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький у вітальному слові відзначив надзвичайний вплив представників науки та освіти на стан захищеності прав, свобод та гідності людини в світі. Наголосив на провідній ролі університету як в правовому всеобучі населення, так і підготовці кадрів для правозахисної діяльності. Виказав беззаперечну підтримку Київським університетом права НАН України авторів видання.

Учасниками презентації були поважні гості – представники дипломатичних представництв, науки та політикуму. Свої привітання та схвальні відгуки про книгу висловили Посол Австрії в Україні Герміна Поппелле, Президент Національної академії правових наук України Петришин Олександр, Суддя Європейсього Суду з прав людини Володимир Буткевич.
     Музичним супроводом заходу став виступ квартету оркестру «Київ-класік» під керівництвом Германа Макаренка