Презентація персональної пересувної виставки картин «Імпресія живопису Закарпаття»

8 Березня, 2017

06 березня 2017 року  в КУП НАНУ відбулася пересувна  персональна виставка картин «Імпресія живопису Закарпаття» художника Роберта Товта у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді».
     Даний проект було започатковано ректором КУП НАНУ, професором провідним фахівцем сфери інтелектуальної власності Юрієм Бошицьким.
     Під час відкриття виставки Юрій Ладиславович зазначив, що дана виставка, як і попередні, сприяла реалізації мети проекту в повсякденному житті студентів, а саме виховання естетичного смаку, цілісному сприйняттю світу і правильному розумінню прекрасного у мистецтві та дійсності у стінах КУП НАН України.

Для студентської молоді даний проект має дуже важливе значення для студентської молоді, саме через це проект є знаковим в університеті. Відомі постаті, які презентували свої твори в стінах нашого університету, донесли до молоді свій досвід, поділилися частиною свого світогляду, що є дуже важливим для осіб, які тільки починають свій шлях у дорослому, самостійному житті.
     На відкритті виставки присутніх зворушила молебень, що виконали   представники Київської Богословської академії на чолі з ученим секретарем Сергієм Колотом, «Отче наш». Також впродовж заходу звучала чарівна музика флейти у виконанні солістки квартету «Франческо» Гордій Аліни, із презентаційного диску «21 Шедевр класичної музики – чарівна флейта від Київського університету права».

До присутніх учасників заходу звернулися поважні гості: Деак Андраш, представник посольства Угорщини в Україні; Дмитро Ткач, перший Надзвичайний і Повноважний посол України в Угорщині, професор; Кузнєцова Анна, екс-керівник «Фронтофіс», власник журналу «Дипломат»; Доктор Роккай, Президент Міжнародного інвестиційного центру «Генезис»; Василь Сімчера, керівник євроазійського економічного співтовариства; Роглєв Христо, заслужений працівник сфери послуг України, письменник; Ніна Карпачова, перший омбудсмен незалежної України; Аттіла Петерфалві, почасний доктор КУП НАНУ, омбудсмен Угорщини.
     Художнику Роберту Товту було вручено сертифікат учасника виставки. Почесним гостям Христо Роглєву та Василю Сімчері за багаторічну співпрацю в науково – освітній діяльності з Київським університетом права Національній академії наук України було вручено подяки та квіти вдячності.

Студенти КУП НАНУ подякували митцю за внесок у розвиток естетичного виховання молоді та обрали до колекції витворів мистецтва картину «Хмари».

Пресс центр КУП НАНУ