Презентація виставки видатних художників Закарпаття у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України

7 Вересня, 2015

03 вересня 2015 року у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Ладиславовича Бошицького у м. Львові на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України відбулася презентація живопису видатних художників Закарпаття.
     На виставці були представлені роботи найяскравіших митців Закарпаття, зокрема: Ференца Ерфана – директора картинної галереї, члена Угорського художнього товариства ім. Імре Ревеса; Ласло Мадяра – президента товариства ім. Імре Ревеса; Реті Яноша – члена Національної спілки художників Закарпаття, кандидата мистецтвознавства та Кліса Яноша – члена Національної спілки художників Закарпаття.
     Поціновувачі мистецтва мали змогу насолодитися різними стилями та різнобарв’ям палітри представлених робіт, зокрема: заворожуючими пейзажами, неперевершеною графікою, урбаністичними картинами тощо. Кожен відвідувач, споглядаючи витвори мистецтва, знайшов для себе щось особливо цікаве та яскраве. Дана виставка продовжує традиції художньої школи Закарпаття, проте водночас є новим упевненим кроком у напрямку пошуку філософського сенсу буття сучасної людини і світу, а також передає глядачеві прагнення охопити весь спектр і повноту прекрасного.
     Виставку відкрив Юрій Ладиславович Бошицький, зазначивши що такі виставки мають великий вплив на культурне виховання суспільства, духовний розвиток особистості, адже художнє мистецтво сповнює невичерпною енергією і безмежною внутрішньою силою та наснагою кожного з нас.
     На урочистому відкритті виставки були присутні почесні гості Рабінович Петро Мойсейович – доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач Львівської лабораторії прав людини і громадянина НАПрН України; Литвин Микола Романович – доктор історичних наук, професор, директор Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України; представники професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України: Семаков Генадій Семенович – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу, Біленчук Петро Дмитрович – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу, а також студенти КУП НАН України, які висловили своє захоплення виставкою картин, а також висловили свою щиру вдячність ректору за надану можливість ознайомитися з творчим доробком видатних закарпатських художників.