Продовжується розбудова партнерського середовища центру КУП НАНУ у м. Ужгороді

25 Грудня, 2015

Нещодавно, в рамках удосконалення міжнародних зв’язків  на  базі структурного підрозділу Київського університету права НАН України – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи у м. Ужгороді, відбулася зустріч ректора, професора  Ю. Бошицького з давніми партнерами університету   Мером міста Кошице – Старе Мєсто, паном Любомиром Грегою та пріматором міста Кошице Каролем Тіллем.
     Відомо, що основними напрямками розвитку  університету та його структурних підрозділів є  діяльність, спрямована на забезпечення  інтеграції вузу до  міжнародного  простору, через міжнародні гранти, конференції, майстер класи та академічний туризм.
     Враховуючи вищезазначене, предметом дискусії під час зустрічі стало поглиблення українсько-словацьких зв’язків у науковій та освітній сфері, розвитку академічного туризму, проведення спільних конференцій та  інших заходів на базі Міжнародного центру КУП НАНУ в м. Ужгороді.
     Особливу увагу та зацікавленість під час обговорення напрямків співпраці виявили  присутні щодо спільної роботи над проблематикою в сфері правового, економічного, прикордонного співробітництва та торгівлі, а також, спільної роботи над грантами.
     Слід зазначити, що словацькі колеги, враховуючи хороші сучасні умови для роботи, хорошу ергономіку та наближеність до словацького кордону, виявили бажання розмістити своє представництво на базі Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи у м. Ужгороді.

Також, ректор  зустрівся із прокурором відділу  нагляду за додержанням законів  органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування прокуратури Закарпатської області  Горзовим  Петром Петровичем та  суддею  Апеляційного суду Закарпатської області  Сергієм Миколайовичем Демченко з метою ознайомлення з Міжнародним центром КУП НАНУ та обговорення питань  співпраці.
     Під час зустрічі ректор подякував  Сергію Миколайовичу та  Петру Петровичу  за підтримку та сприяння у розвитку  Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи у м. Ужгороді та  акцентував увагу на сучасних тенденціях розвитку університетської системи освіти та наближенням її до європейських стандартів. Зокрема було наголошено, що усвідомлюючи необхідність розвитку вищої юридичної освіти до загальноєвропейських стандартів, Київський університет права НАН України основною метою підготовки майбутніх фахівців у сфері права визначає, не тільки формування фахових знавців у сфері юриспруденції, скільки підготовку соціально адаптованого, високодуховного та освіченого на цінностях та здобутках освіти та науки правника, який зможе бути мобільним як на внутрішньому, так і на європейському ринку праці.
     Для поглиблення співпраці Ю.Л. Бошицький запросив колег відвідати Київський університет права НАН України у будь-який зручний для них час.

Прес-центр КУП НАНУ