Привітання ветеранів та пролонгація Меморандуму «Про співпрацю та порозуміння»

23 Грудня, 2016

Напередодні прийдешніх новорічних свят, у рамках загально університетського проекту: «Передай тепло своєї родини людині поважного віку», який діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, представники студентського парламенту 8-ої каденції КУП НАН України відвідали первинну організацію Ради ветеранів 8-го мікрорайону у Святошинському районі міста Києва. Девізом даної зустрічі студенти-волонтери обрали влучні слова: «Пам’ять серця – це духовна основа українського народу!»

Делегація студентського парламенту на чолі з Вікторією Куліковською – президентом студентського парламенту КУП НАН України під час зустрічі, провели пролонгацію Меморандуму «Про співпрацю та порозуміння» між СП КУП НАНУ. Документ був підписаний в особі президента СП та первинним осередком Ради ветеранів 8-го мікрорайону у Святошинському районі міста Києва, в особі голови Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва Сергієм Полухіним. Перед підписанням було оголошено голосування за прийняття вищезгаданого Меморандуму, рішення було прийнято одноголосно «ЗА!» Після урочистого підписання меморандуму та висловлення привітальних слів Вікторією Куліковською від студентської КУПівською родини, керівники обмінялися підписаними Меморандумами.

Члени первинної організації Ради ветеранів 8-го мікрорайону у Святошинському районі міста Києва організували привітальний виступ приурочений до Нового року та Різдва Христового, на якому представники студентства Київського університету права НАН України мали честь бути присутніми.

Голова комітету
інформації та пропозицій