Ректор КУП НАН України сприяє налагодженню співпраці представників Всесвітньої організації інтелектуальної власності з науково-дослідними інституціями Львівщини

4 Березня, 2016

01 березня 2016 року під час свого візиту до Львова ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький та директор Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхал Швантнер провели офіційні переговори з директором Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Миколою Романовичем Литвином.
     На переговорах також були присутні Мохамед Аль Габал – консультант Всесвітньої організації інтелектуальної власності та Андрусів У.Б. – директор Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України.
    Основною метою зустрічі було налагодження та обумовлення напрямків співпраці між ВОІВ, університетом та академічною науково-дослідною установою, зокрема щодо можливості реалізації спільних науково-дослідних програм, проведення та організації різного роду міжнародних науково-практичних заходів, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін, проведення та організації стажувань, консультацій, здійснення спільних наукових досліджень  тощо.

Під час зустрічі Микола Романович ознайомив присутніх з науковими надбаннями видатних фахівців Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та висловив подяку Юрію Ладиславовичу за надану можливість налагодження співпраці з таким поважним представником міжнародної організації – Всесвітньої організації інтелектуальної власності
Переговори пройшли у невимушеній, доброзичливій атмосфері на високому рівні.